Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: pojutrišnjem
4Home Kopalna brisača Bamboo Premium, črna, 70 x 140 cm
4Home Kopalna brisača Bamboo Premium, črna, 70 x 140 cm
Kataloška številka:
225860Opis
Privoščite si izjemno udobje in se poslovite od bakterij z izjemno mehko brisačo iz serije Bamboo Premium. Zaradi visoke vsebnosti bambusovih vlaken (70 %) je brisača ne le izjemno nežna do kože, ampak ima tudi naravne antibakterijske lastnosti, ki preprečujejo nastanek plesni in razmnoževanje bakterij. Kombinacija bambusovih vlaken in nežne bombažne tkanine zagotavlja visoko vpojnost in popolno mehkobo, ki vas bo razvajala vsak dan.
S kakovostno brisačo Bamboo Premium boste svoji koži po kopanju zagotovili najboljšo nego. Poleg tega bo vašo kopalnico odlično dopolnila elegantna nevtralna barva in stilska obroba. Brisača je zaradi svojih edinstvenih lastnosti primerna tudi za občutljivo otroško kožo in za alergike.
Parametry
| Blagovna znamka: |
4Home
|
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 70 x 140 cm |
| Gramatura: | 450 g/m2 |
| Likanje: | priporočamo likanje pri srednji temperaturi |
| Material: | 70 % bambusova viskoza, 30 % bombaž |
| Priporočeno pranje: | 60 °C |
| Sušilni stroj: | da |
| Velikost: | 70 x 140 cm |