Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: četrtek 09. 04. 2026
EH Aluminijska posoda s pokrovom Alu 4,4 l, premer24 cm
EH Aluminijska posoda s pokrovom Alu 4,4 l, premer24 cm
Kataloška številka:
133263Opis
- material: ojačan aluminij
- granitni premaz znotraj/zunaj
- stekleni pokrov tipa S debeline 4,5 mm
- Soft Touch ročaj in gumb na pokrovu za udobno in varno rokovanje
- debelina telesa in dna lonca: 2,7 mm
- prostornina 4,4 l
Parametry
| Barva: | črna |
| Elektrika: | da |
| Indukcija: | da |
| Material: | aluminij + steklo |
| Plin: | da |
| Pomivalni stroj: | da |
| Premer: | 24 cm |
| Prostornina: | 4,4 l |
| Steklena keramika: | da |
| Teža: | 2,1 kg |
| Višina: | 11 cm |