Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: četrtek 28. 05. 2026
Bellatex Crepe posteljnina Hibiscus, 140 x 200 cm,70 x 90 cm
Bellatex Crepe posteljnina Hibiscus, 140 x 200 cm,70 x 90 cm
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
Kataloška številka:
245359Opis
- perite pri 40 °C, nežni program
- priporočamo pranje z zunanjo stranjo navznoter in zaprtim zadrgo
- sušite v sušilnem stroju pri nizki temperaturi
- Ne likajte
- 1× prevleka za odejo 140 × 200 cm
- 1× vzglavnik 70 × 90 cm
Parametry
| Blagovna znamka: |
Bellatex
|
| Barva: | siva |
| Dimenzije odeje: | 140 x 200 cm |
| Dimenzije vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 135 g/m2 |
| Likanje: | obdelava, ki je ni mogoče likati |
| Material: | 100 %bombaž krep |
| Priporočeno pranje: | 40 °C |
| Pritrdilni elementi: | zadrga |
| Sušilni stroj: | da |
| Velikost: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Vrsta postelje: | standardna enojna postelja |