Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Banquet Lonec iz nerjavečega jekla Living, 9 l
Kataloška številka:
132218Opis
Parametry
| Blagovna znamka: |
Banquet
|
| Elektrika: | da |
| Indukcija: | da |
| Material: | nerjaveče jeklo + steklo |
| Mikrovalovna pečica: | ne |
| Plin: | da |
| Pomivalni stroj: | da |
| Premer: | 24 cm |
| Prostornina: | 9 l |
| Steklena keramika: | da |
| Teža: | 1,76 kg |
| Višina: | 20 cm |
Ta izdelek nima vprašanj
Kaj so točke?
- Točke so nagrada za vaš nakup
- Za nakup izdelkov lahko dobite točke
- Ob naslednjem nakupu lahko točke zamenjate za gotovinski popust ali vrenostna darila
100 točk = 1 EUR
Vedno nakupujte s popustom!
Vprašanja uporabnikov o izdelku
Mogoče vas zanima
4Home termo steklenice Relax Hot&Cool 300 ml,2 kos
4Home Čajnik Tea time Hot&Cool, 1,2 l
4Home Bambusni čajnik za vročo in hladno vodo, 1,2l
4Home Čajnik Tea time Hot&Cool, 650 ml
4Home Čajová sada Tea time Hot&Cool
Sfinx emajlirana ponev Gastro, 36 cm, 16 l
Orion emajlirana posoda s pokrovom LOUKA 16 cm,zelena
Sfinx emajlirani pokrov Gastro, 40 cm
Sfinx emajlirani pokrov Standard, 20 cm
Orion Steklena pokrovka z ročajem, 26 cm
Banquet Steklena pokrovka SMART PLUS 24 cm
Nazadnje ogledano
Dostava na naslov
Osebni prevzem