Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: četrtek 04. 06. 2026
Kvalitex posteljnina iz muselina, rjava, 140 × 200cm, 70 × 90 cm
Kvalitex posteljnina iz muselina, rjava, 140 × 200cm, 70 × 90 cm
Kataloška številka:
245393Opis
- lahka in dihalna 100 % bombažna muselina
- prijeten material, primeren za uporabo skozi vse leto
- naravno uravnava temperaturo med spanjem
- praktično zapenjanje z zadrgo
- izdelek proizveden v Češki republiki
- ni treba likati
- enostavno vzdrževanje in hitro sušenje
- 1× prevleka za odejo 140 × 200 cm
- 1× prevleka za vzglavnik 70 × 90 cm
Parametry
| Blagovna znamka: |
Kvalitex
|
| Barva: | rjava |
| Dimenzije odeje: | 140 x 200 cm |
| Dimenzije vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gostota vlaken: | TC220 |
| Gramatura: | 135 g/m2 |
| Likanje: | obdelava, ki je ni mogoče likati |
| Material: | 100% bombaž |
| Priporočeno pranje: | 40 °C |
| Pritrdilni elementi: | zadrga |
| Sušilni stroj: | da |
| Velikost: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Vrsta postelje: | standardna enojna postelja |