Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: četrtek 04. 06. 2026
Kvalitex Bombažna posteljnina Poletna livada, 140× 200 cm, 70 × 90 cm
Kvalitex Bombažna posteljnina Poletna livada, 140× 200 cm, 70 × 90 cm
Kataloška številka:
245373Opis
- 100 % bombažni material z mehko in dihalno strukturo
- cvetlični motiv, navdihnjen s poletno travnikom, za svež videz spalnice
- praktično zapenjanje z zadrgo za enostavno preoblačenje
- trdna platnasta vezava, ki zagotavlja dolgo življenjsko dobo
- barvno obstojna izvedba, primerna za pogosto pranje
- primerno za dom, počitniško hišo in celoletno uporabo
- 1× prevleka za odejo 140 × 200 cm
- 1× prevleka za vzglavnik 70 × 90 cm
Parametry
| Blagovna znamka: |
Kvalitex
|
| Barva: | bela |
| Dimenzije odeje: | 140 x 200 cm |
| Dimenzije vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gostota vlaken: | TC144 |
| Gramatura: | 110 g/m2 |
| Likanje: | priporočamo likanje pri srednji temperaturi |
| Material: | 100% bombaž |
| Priporočeno pranje: | 60 °C |
| Pritrdilni elementi: | zadrga |
| Sušilni stroj: | da |
| Velikost: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Vrsta postelje: | standardna enojna postelja |