Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: četrtek 04. 06. 2026
Kvalitex Bombažna posteljnina Freja, 140 × 200 cm,70 × 90 cm
Kvalitex Bombažna posteljnina Freja, 140 × 200 cm,70 × 90 cm
Kataloška številka:
245377Opis
- mehka in dihalna 100 % bombaž
- skandinavski motiv listov v naravnih odtenkih
- eleganten in brezčasen dizajn
- praktično zapenjanje z zadrgo
- izdelek proizveden v Češki republiki
- del stilne kolekcije Nordic
- ekološka dizajnerska embalaža
- 1× prevleka za odejo 140 × 200 cm
- 1× prevleka za vzglavnik 70 × 90 cm
Parametry
| Blagovna znamka: |
Kvalitex
|
| Barva: | rjava |
| Dimenzije odeje: | 140 x 200 cm |
| Dimenzije vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gostota vlaken: | TC144 |
| Gramatura: | 110 g/m2 |
| Likanje: | priporočamo likanje pri srednji temperaturi |
| Material: | 100% bombaž |
| Priporočeno pranje: | 60 °C |
| Pritrdilni elementi: | zadrga |
| Sušilni stroj: | da |
| Velikost: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Vrsta postelje: | standardna enojna postelja |