Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: torek 02. 06. 2026
Banquet Ponev s keramično površino Inspira 28 cm
Banquet Ponev s keramično površino Inspira 28 cm
Kataloška številka:
106588Opis
Parametry
| Blagovna znamka: |
Banquet
|
| Barva: | vijolična |
| Elektrika: | da |
| Indukcija: | da |
| Material: | aluminij |
| Ogrevanje pečice: | ne |
| Plin: | da |
| Pomivalni stroj: | da |
| Premer: | 28 cm |
| Steklena keramika: | da |
| Velikost: | pr. 28 cm |
| Višina: | 5,8 cm |
Ta izdelek nima vprašanj
Kaj so točke?
- Točke so nagrada za vaš nakup
- Za nakup izdelkov lahko dobite točke
- Ob naslednjem nakupu lahko točke zamenjate za gotovinski popust ali vrenostna darila
100 točk = 1 EUR
Vedno nakupujte s popustom!
Vprašanja uporabnikov o izdelku
Mogoče vas zanima
4Home termo steklenice Relax Hot&Cool 300 ml,2 kos
4Home Čajnik Tea time Hot&Cool, 1,2 l
4Home Bambusni čajnik za vročo in hladno vodo, 1,2l
4Home Čajová sada Tea time Hot&Cool
4Home Čajnik Tea time Hot&Cool, 650 ml
4Home komplet za kapljanje kave, 600 ml
4Home Steklena karafa s pokrovom BambooHot&Cool, 1,7 l
4Home Ozko odlagalno polico na kolesih Slim Jim
4Home Čajnik s cedilom Hot&Cool 450 ml
4Home dvojni termo stekleni vrč Hot&Cool,1 l
YATO teflonska ponev za ribe, 29 cm
Nazadnje ogledano
Dostava na naslov
Osebni prevzem