Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: torek 02. 06. 2026
Banquet Ponev z neprijemno površino Premium DarkBrown 16 cm
Banquet Ponev z neprijemno površino Premium DarkBrown 16 cm
Kataloška številka:
108289Opis
Parametry
| Blagovna znamka: |
Banquet
|
| Barva: | rjava |
| Elektrika: | da |
| Indukcija: | da |
| Material: | aluminij |
| Plin: | da |
| Pomivalni stroj: | da |
| Premer: | 16 cm |
| Prostornina: | 1,25 l |
| Steklena keramika: | da |
| Teža: | 0,8 kg |
| Višina: | 7,5 cm |