Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: sreda 20. 05. 2026
4Home Zatemnitvena zavesa z obroči Cairo, siva, 150 x 250 cm
4Home Zatemnitvena zavesa z obroči Cairo, siva, 150 x 250 cm
Kataloška številka:
237973Opis
Stilska eleganca in popolna zasebnost – to je zatemnitvena zavesa Cairo. Preprosta enobarvna izvedba v antracitnem odtenku bo notranjosti dodala prijetno vzdušje in se odlično podala tako v tradicionalno kot moderno opremljene prostore. Kakovosten material z elegantno svilnato površino je enostaven za vzdrževanje in zelo prijeten na dotik.
Zatemnitvena tkanina z 70–80-% stopnjo zatemnitve preprečuje prodor sončnih žarkov in moteče nočne svetlobe z ulice ter zagotavlja popolno zasebnost pred radovednimi pogledi od zunaj. V paketu je 8 kovinskih obročkov z belimi zaponkami za enostavno obešanje na karniso.
Premer zunanjega obroča: 38 mm
Premer notranjega obroča: 32 mm
Parametry
| Blagovna znamka: |
4Home
|
| Barva: | siva |
| Dimenzije: | 150 x 250 cm |
| Gramatura: | 230 g/m2 |
| Material: | 100% poliester |
| Priporočeno pranje: | 40 °C |
| Sušilni stroj: | ne |
| Širina: | 150 cm |
| Število kosov v kompletu: | 1 ks |
| Velikost: | 150 x 250 cm |
| Višina: | 250 cm |