Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: torek 19. 05. 2026
4Home Bombažna posteljnina Ditsy flower, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
4Home Bombažna posteljnina Ditsy flower, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
Kataloška številka:
237911Opis
S posteljnino iz bombaža Ditsy Flower lahko svojo spalnico napolnite s popolnim pomladnim vzdušjem v katerem koli letnem času. Cvetlični motiv in igrive črte v prijetni kombinaciji pastelnih barv poskrbijo za sproščeno uspavanje in sveža jutra. Za največje udobje med spanjem skrbi prijeten 100-% bombaž.
Posteljnina je obojestranska – na eni strani so nežni rožnati in kremni cvetovi na mentolno modrozelenem ozadju, na drugi strani pa diskretne črte v kremni in mentolni barvi. Tako jo lahko poljubno kombinirate in vsak dan spreminjate videz svoje postelje. Za dodatno praktičnost poskrbi tudi zapiranje z zadrgo.
Komplet vsebuje:
1× prevleko za vzglavnik 70 × 90 cm
1× prevleko za odejo 140 × 220 cm
Parametry
| Blagovna znamka: |
4Home
|
| Barva: | zelana |
| Dimenzije odeje: | 140 x 220 cm |
| Dimenzije vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 115 g/m2 |
| Likanje: | priporočamo likanje pri srednji temperaturi |
| Material: | 100% bombaž |
| Priporočeno pranje: | 40 °C |
| Pritrdilni elementi: | zadrga |
| Sušilni stroj: | da |
| Velikost: | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Vrsta postelje: | podaljšana enojna postelja |