Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: četrtek 21. 05. 2026
Vetro-plus Napihljiv obroč Tukan, 128 x 104 x 60cm
Vetro-plus Napihljiv obroč Tukan, 128 x 104 x 60cm
Kataloška številka:
705556Opis
Parametry
| Blagovna znamka: |
VETRO-PLUS
|
| Barva: | mešanica barv |
| Barva: | črna |
| Dolžina: | 128 cm |
| Material: | plastika |
| Nosilnost: | 45 kg |
| Priporočena starost od: | 12 let |
| Širina: | 104 cm |
| Teža: | 0,88 kg |
| Višina: | 60 cm |