Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: četrtek 02. 04. 2026
Prevleka za blazino Prasátko Pepina v rumenemavtu, 40 x 40 cm
Prevleka za blazino Prasátko Pepina v rumenemavtu, 40 x 40 cm
Kataloška številka:
241813Opis
- Pri pranju prevleke upoštevajte simbole na etiketi.
- Prevleko perite z zaprtim zadrgo in ne sušite v sušilnem stroju.
- Centrifugirajte na nižjih obratih, da se ne poškodujejo vlakna.
- Ne uporabljajte pralnih sredstev, ki vsebujejo belila in belilne snovi.
Parametry
| Barva: | mešanica barv |
| Dimenzije vzglavnika: | 40 x 40 cm |
| Material: | 100% poliester |
| Material površinske tkanine: | 100% poliester |
| Pravljični motiv: | Pujsa Pepa |
| Priporočeno pranje: | 30 °C |
| Pritrdilni elementi: | zadrga |
| Velikost: | 40 x 40 cm |