Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: torek 07. 04. 2026
Orion porcelanasti lonček s pokrovom Kava, 0,45 l
Orion porcelanasti lonček s pokrovom Kava, 0,45 l
Kataloška številka:
134735Opis
- praktično pokrovčko, ki se lahko uporabi kot podstavek ali za odlaganje čajnega vrečke
- idealen za pripravo in serviranje čaja, kave ali kuhanega vina
- možnost zlaganja za prihranek prostora
- primeren za mikrovalovno pečico in pomivalni stroj
- 1x porcelanska skodelica s pokrovom Kava 0,45 l
- material: porcelan
- višina: 8 cm
- premer: 9,5 cm
- prostornina: 450 ml
- teža: 462 g
- primerno za pomivanje v pomivalnem stroju: da
- primerno za mikrovalovno pečico: da
Parametry
| Blagovna znamka: |
Orion
|
| Barva: | bež |
| Material: | porcelan |
| Mikrovalovna pečica: | da |
| Pomivalni stroj: | da |
| Premer: | 9,5 cm |
| Prostornina: | 450 ml |
| Prostornina: | 0,45 l |
| Teža: | 0,46 kg |
| Višina: | 8 cm |