Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Hugo Frosch Termofor Classic s obalem z umělékožešiny, hnědá
Kataloška številka:
690293Opis
- izdelana iz kakovostnega termoplastičnega materiala, ne vsebuje škodljivih ftalatov
- varnostni pokrovček proti iztekanju vode
- testana proti poškodbam in iztekanju vode
- proizvedeno v Nemčiji
- nadzorovano s strani organizacije TÜV Süd (neodvisna organizacija za testiranje)
- CE – ustreza direktivi o medicinskih pripomočkih 93/42 Razred 1 EWG – testiranje kakovosti termoforjev
Parametry
| Blagovna znamka: |
Hugo Frosch
|
| Barva: | rjava |
| Dolžina: | 33 cm |
| Material: | termoplastika |
| Material površinske tkanine: | 100% poliester |
| Priporočeno pranje: | 30 °C |
| Prostornina: | 1,8 l |
| Širina: | 20 cm |
| Teža: | 0,37 kg |
| Višina: | 5 cm |