Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: torek 07. 04. 2026
Home Elements Porcelanasti vrč z božičnim motivomSnežinke 300 ml v darilnem pakiranju
Home Elements Porcelanasti vrč z božičnim motivomSnežinke 300 ml v darilnem pakiranju
Kataloška številka:
134179Opis
Parametry
| Barva: | bela |
| Material: | porcelan |
| Mikrovalovna pečica: | ne |
| Pomivalni stroj: | ne |
| Premer: | 7,5 cm |
| Prostornina: | 300 ml |
| Širina: | 11 cm |
| Število kosov v kompletu: | 1 ks |
| Višina: | 8,5 cm |