Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: torek 07. 04. 2026
Home Elements Lonček rdeče-zeleno kvačkan, 300 ml
Home Elements Lonček rdeče-zeleno kvačkan, 300 ml
Kataloška številka:
132225Opis
Porcelanski vrč s kvačkanim vzorcem. Prikupen vrček bo razveselil in razveselil tako majhne kot velike. Dobavljen je v kartonski darilni vrečki z zanko. Pravo božično darilo.
Narejen iz visokokakovostnega porcelana New Bone Chine, ki ga odlikuje elegantna in naravna kremasto bela barva s prefinjenim leskom ter izjemna trpežnost, hkrati pa ostaja lahek in nežen.
Na pomivalnem stroju. Priporočamo uporabo gela za pomivanje posode in programa za ročno pomivanje ali ECO pri temperaturi največ 55 °C. Idealna temperatura je 40-45 °C.
Parametry
| Barva: | mešanica barv |
| Material: | porcelan |
| Mikrovalovna pečica: | ne |
| Pomivalni stroj: | da |
| Premer: | 9,5 cm |
| Prostornina: | 300 ml |
| Širina: | 12,5 cm |
| Višina: | 9 cm |