Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Banquet Plastična deska za rezanje zelenjave, 22,5x 36,5 cm
Kataloška številka:
106505Opis
Parametry
| Blagovna znamka: |
Banquet
|
| Barva: | mešanica barv |
| Globina: | 22,5 cm |
| Material: | plastika + les |
| Mikrovalovna pečica: | ne |
| Pomivalni stroj: | ne |
| Širina: | 36,5 cm |
| Teža: | 0,72 kg |
| Višina: | 1 cm |