Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: četrtek 02. 04. 2026
Banquet Pekač z neprijemljivo površino Advantage, 40 x 22 x 16,5 cm
Banquet Pekač z neprijemljivo površino Advantage, 40 x 22 x 16,5 cm
Kataloška številka:
115798Opis
Aluminijasta lita ponev za peko s steklenim pokrovom, aromatičnim gumbom in odstranljivim ročajem ADVANTAGE, odličen pripomoček za pripravo okusnih jedi. Ponaša se z notranjo 3-slojno neprijemljivo površino ILAG ULTIMATE SWISS Technology in zunanjo 2-slojno toplotno odporno prevleko. Ponev ima pokrito indukcijsko dno s toplotno odpornim premazom in pokrov s silikonskim črnim tulcem. Debelina stene: 2 mm, debelina dna: 4,7 mm. Zunanje mere: 40 x 22 x 16,5 cm.
Parametry
| Blagovna znamka: |
Banquet
|
| Barva: | črna |
| Elektrika: | da |
| Globina: | 22 cm |
| Indukcija: | da |
| Material: | aluminij + steklo |
| Mikrovalovna pečica: | ne |
| Ogrevanje pečice: | da |
| Plin: | da |
| Pomivalni stroj: | da |
| Prostornina: | 5,7 l |
| Steklena keramika: | da |
| Širina: | 40 cm |
| Višina: | 16,5 cm |