Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: torek 07. 04. 2026
Altom porcelanska skodelica Reactive Sage, 220 ml
Altom porcelanska skodelica Reactive Sage, 220 ml
Kataloška številka:
135360Opis
- porcelan New Bone China združuje eleganco in visoko odpornost
- edinstvena reaktivna glazura z nežnimi barvnimi prehodi
- harmonična barva šalvije, navdihnjena z naravo
- udoben ročaj za varno držanje
- možnost kombiniranja s podstavkom za popoln komplet
- enostavno vzdrževanje, primerno za pomivanje v pomivalnem stroju in mikrovalovni pečici
- visoka odpornost proti praskam in vsakodnevni uporabi
- 1x porcelanska skodelica Reactive Sage 220 ml
Parametry
| Blagovna znamka: |
Altom
|
| Barva: | mentol |
| Material: | porcelan |
| Mikrovalovna pečica: | da |
| Pomivalni stroj: | da |
| Premer: | 8,7 cm |
| Prostornina: | 220 ml |
| Širina: | 11,5 cm |
| Višina: | 5,8 cm |