Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: torek 07. 04. 2026
Altom Porcelanasti skodelica Grenlandia 450 ml,rdeča
Altom Porcelanasti skodelica Grenlandia 450 ml,rdeča
Kataloška številka:
134646Opis
Parametry
| Blagovna znamka: |
Altom
|
| Barva: | rdeča |
| Material: | porcelan |
| Mikrovalovna pečica: | da |
| Pomivalni stroj: | da |
| Premer: | 8,5 cm |
| Prostornina: | 450 ml |
| Širina: | 12,5 cm |
| Višina: | 10,5 cm |