Dostava večjih pošiljk
- Ta izdelek je prevelik ali pretežak za standardne storitve dostave. V košarici vam bomo torej ponudili specializirane storitve, ki bodo paket varno dostavile na naslov po vaši izbiri.
- O dostavi naročila boste seveda obveščeni s strani dostavne službe na standarden način, kot ste vajeni pri rednih pošiljkah.
Cena dostave od 5,19 €
Pri vas: torek 19. 05. 2026
4Home Bombažna posteljnina Country, 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
4Home Bombažna posteljnina Country, 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
Kataloška številka:
238660Opis
Stavite na izvirnost s bombažno posteljnino Country. Njene živahne barve in skrbno izbrani vzorci bodo vaši spalnici dodali poseben čar. Zaradi preprostega cvetličnega motiva v kombinaciji s klasičnim karirastim vzorcem posteljnina izžareva izviren folklorni slog, kakovostna gladka tkanina iz 100-% bombaža pa zagotavlja največje udobje in sproščeno spanje.
Posteljnina je obojestranska – vesele cvetlice in drobne pikice na temnejšem sivem ozadju dopolnjuje igriv rdeče-bel karirast vzorec na drugi strani. Tako jo lahko poljubno kombinirate in vsak dan spreminjate videz svoje postelje. Za maksimalno udobje ima posteljnina praktično zapiranje z zadrgo.
Komplet vsebuje:
1× prevleko za vzglavnik 70 × 80 cm
1× prevleko za odejo 160 × 200 cm
Parametry
| Blagovna znamka: |
4Home
|
| Barva: | rdeča |
| Dimenzije odeje: | 160 x 200 cm |
| Dimenzije vzglavnika: | 70 x 80 cm |
| Gramatura: | 115 g/m2 |
| Likanje: | priporočamo likanje pri srednji temperaturi |
| Material: | 100% bombaž |
| Priporočeno pranje: | 40 °C |
| Pritrdilni elementi: | zadrga |
| Sušilni stroj: | da |
| Velikost: | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Vrsta postelje: | standardna enojna postelja |